نکاتی برای انتخاب بهترین رنگ برای درب های ورودی

نکاتی برای انتخاب بهترین رنگ برای درب های ورودی

یکی از مهمترین موارد در نقاشی ساختمان رنگ آمیزی درب ورودی ساختمان است چرا که اگر شما بهترین نقاشی ساختمان را برای منزل خود انجام دهید ولی درب ورودی ساختمان شما رنگ مناسبی نداشته باشد جلوه خوبی در میان ساکنین مجتمع و همسایگان شما نخواهد داشت.

درب های ورودی ساختمان ها به مرور زمان تغییرات بسیار زیاد و تقریبا پیچیده ای را به خود دیده است. در حدود ده تا بیست سال گذشته درب های ورودی از جنس چوب های خام بوده و بوسیله رنگ های فوری مانند پلی استر رنگ آمیزی میشدند. اما امروزه به ندرت مجتمع و یا واحد مسکونی نوسازی را خواهید دید که از درب های ضد سرقت استفاده نکنند. جنس این درب ها اغلب از فلز، چوب و کامپوزیت است. البته لازم به ذکر است این دربها نیازی به رنگ آمیزی خاصی ندارند.

در اینجا ما به نکاتی در مورد درب های ورودی از جنس چوب که نیاز به رنگ آمیزی دارند اشاره خواهیم کرد. اگر قصد دارید درب ورودی ساختمانتان را پلی استر کنید حتما به این نکات دقت کنید.

نکاتی در مورد رنگ آمیزی درب های ورودی

گام اول سمباده کاری کامل سطح چوب است سپس بتونه کاری و پر کردن درزها و سوراخ ها است.

بعد از این مرحله نوبت به اجرای استر اولیه یا شاپان است، بعد از آن نیز اجرای سیلر و نهایتا نیم پلی استر میباشد.

برای رنگ آمیزی درب ورودی با رنگ روغنی حتما حتما سعی کنید از رنگ با براقیت بیشتر استفاده کنید چرا که قابلیت شستشوی بهتری را خواهد داشت.

برای رنگ آمیزی درب های چوبی به هیچ عنوان از رنگ های پلاستیکی استفاده نکنید. اگر خودتان قصد رنگ آمیزی درب ورودی ساختمان خود را دارید میتوانید روی کمک ما حساب کنید و با ما تماس گرفته و از راهنماییهای ما استفاده کنید.

تاریخ انتشار: 16:00 - 1398/04/16

نظرات بینندگان