نقاشی ساختمان با غلطک طرح دار

نقاشی ساختمان با غلطک طرح دار

نقاش ساختمان میتواند با به کارگیری ابزار مختلف در انجام نقاشی ساختمان زیبایی کار خود را چند برابر کند و همچنین باعث میشود از لحاظ پیشرفت کاری و بالا بردن تعداد مشتریان خود موفق باشد البته در کنار اینها خود نیز لذت بیشتری را از کار خود میبرد. یکی از این ابزار ها در نقاشی ساختمان غلتک های طرح دار میباشند.

دلیل استفاده از غلطک های طرح دار

امروزه با بالا رفتن قیمت متریال های مختلف مانند کاغذ دیواری و دیگر متریال ها استفاده از این غلتک ها به بالاترین سطح خود در سال های اخیر رسیده است. البته این تنها دلیل افزایش استفاده از این غلتک ها نیست بلکه زیبایی و تنوع بالای طرح های ای غلتک ها نیز از دیگر عوامل افزایش استفاده از آنها میباشد.

نکاتی در رابطه با نقاشی ساختمان با غلطک طرحدار

هنگام استفاده از این ابزار باید نکاتی را مورد توجه قرار بدهید. کار با این غلتک ها نیازمند تجربه و تمرین زیاد است. دقت کنید هنگام استفاده از آنها فشار مچ دست بر روی غلتک یکنواخت باشد تا باعث کم رنگی سایه انداختن طرح نشود.

شما میتوانید از دو یا چند طرح در کنار هم استفاده کنید که باعث زیبایی بیشتری میشود. لازم به ذکر است قبل از اجرای طرح دیوار را به طور صحیح تقسیم بندی کرده و بعد از آن اقدام به اجرای طرح ها کنید تا در انتهای دیوار به مشکل بر نخورید.

یکی از معایب این غلتک ها این است که لبه سقف را پوشش نمیدهند و برای پوشش این نقاط میتوانید از قلم مو استفاده کنید و برای انجام این کار دقت کنید شکل و ریتم طرح را به هم نزنید.

انجام نقاشی ساختمان با غلطک طرحدار

گروه طراحان نوین آرایا با بیش از 10 سال تجربه در زمینه نقاشی ساختمان آماده ارائه خدمات خود به شما عزیزان میباشد. جهت اطلاع از قیمتها و ثبت سفارش لطفا با ما تماس بگیرید.

تاریخ انتشار: 15:45 - 1398/02/11

نظرات بینندگان