نقاشی ساختمان در الهیه

در این متن قصد دارم شما عزیزان را در جریان یک پروژه واحد مسکونی واقع در برجهای مسکونی الهیه قرار بدهم. یک واحد مسکونی ۱۳۰ متری واقع در طبقه چهاردم برج مسکونی الهیه که به صورت کامل بازسازی شده و انجام امور مهندسی و بازسازی این پروژه بر عهده مهندس شاه آبادی قرار داشت.

این واحد دارای یک پذیرایی بزرگ و دو اطاق خواب بود. سقف این ساختمان کلا کناف کاری شده و به دلیل اینکه گچکاری دیوارها قدیمی و کلا پوسیده و ترک خورده بود دیوارها کلا گچکاری انجام شده بود.

در ابتدا کلا کناف های سقف توری انداخته شد بتونه کناف نیز انجام گردید سپس همه سقف ها به طور کامل ماستیک شده و مرحله رنگ آمیزی انجام گرفت همچنین همه دیوارها بعد از روغن الیف دو دست چپ و راست ماستیک روغنی انجام گرفته و مراحل نقاشی ساختمان انجام پزیرفت.

در دو طرف ساختمان دو عدد تراس بزرگ قرار داشت و دیوارها و سقف تراس ها سیمان کاری شده بود همچنین در جلوی یکی از تراس ها نرده های آهنی کار شده بود که طبق نمای ساختمان با رنگ مشکی رنگ آمیزی شد. سقف سرویسها نیز در این پروژه به طور کامل کناف کاری شده بود که بعد از توری و بتونه کناف با بتونه روغنی ماستیک و مراحل رنگ آمیزی انجام گرفت. لازم به ذکر است طبق سفارش کارفرما جناب آقای ملکی در این پروژه فقط از رنگ سحر درجه یک استفاده شد. در نهایت این پروژه با رضایت کامل جناب ملکی تحویل ایشان داده شد.

تمام عزیزان و همشهریانی عزیزی که در منطقه الهیه ساکن هستند برای نقاشی ساختمان خود میتوانند با ما تماس بگیرند.

تاریخ انتشار: 12:30 - 1398/02/15

نظرات بینندگان