نقاشی ساختمان در بلوار فردوس و منطقه صادقیه

نقاشی ساختمان در بلوار فردوس و منطقه صادقیه

یکی از ویژگیهای بارز گروه نقاشی ساختمان نوین آریا پوشش دهی سراسر تهران و اطراف آن است، شما در صورت تماس با گروه نوین آریا در هر نقطه از تهران کمتر از نیم ساعت طول نخواهد کشید که کارشناسان ما به محل پروژه رسیده و شما را در انتخاب دکوری زیبا و منحصر به فرد یاری میکنند.

نقاشی ساختمان در منطقه صادقیه

یکی از پر ترافیک ترین نقاط تهران از لحاظ کاری برای گروه نوین آریا منطقه صادقیه و بلوار فردوس میباشد، البته با توجه به رکود و به قول معروف خوابیده شدن ساخت و ساز اکثر پروژه ها در این مناطق بیشتر تغییرات دکوراسیون و نقاشی ساختمان های چند سال ساخت بوده است.

گروه نقاشی ساختمان نوین آریا توانسته است با توجه به تجربه چندین ساله خود در امور نقاشی ساختمان پروژه های زیادی را در منطقه صادقیه از خیابان شهید گلاب و سازمان آب گرفته تا بلوار فردوس شرقی و غربی و بلوار شقایق و نهایتا بلوار الهام به انجام برساند.

ما توانسته ایم با بهره بردن از چندین اکیپ نقاشی ساختمان حرفه ای چندین پروژه را در یک زمان در دست گرفته و به اتمام برسانیم. ما تقریبا در تمام منطقه صادقیه و بلوار فردوس که از بزرگراه جناح و اشرفی اصفهانی شروع میشود و بخش هایی از بزرگراه های ستاری و باکری و همچنین بزرگراه حکیم را در بر میگیرد همچنین در شهرک پرواز سازمان آب و سازمان برنامه شهرک شاهین و بلوار لاله پروژه های زیادی را به انجام رسانده ایم و یکی از بزرگترین افتخارات گروه ما رضایت صد درصدی مشتریان ماست.

تاریخ انتشار: 08:00 - 1397/06/21

نظرات بینندگان