نقاشی ساختمان در شهرک غرب

نقاشی ساختمان در شهرک غرب

در نقاشی ساختمان تمام سطوح گچی داخل ساختمان از سقف ها گرفته تا دیوارها داخل کمدها و هر سطح گچی رنگ آمیزی میشود. علاوه بر سطوح گچی تمام آهن آلات از چارچوب گرفته تا پنجره ها و لوله گاز نیز رنگ آمیزی میشود.

یکی از قسمت ها در نقاشی داخل ساختمان چارچوب ها هستند طریقه رنگ آمیزی چارچوب ها به این صورت است:

اگر چارچوب ها به صورت آهن خام هستند ابتدا تمام سطح چارچوب را با کاردک تمیز کرده و گچ یا اضافات دیگر را پاکسازی کنید بعد از این کار چارچوب را کامل سمباده زده تا کاملا تمیز و صاف شود سپس اقدام به زدن ضد زنگ کنید ضد زنگ معمولا به دو رنگ قرمز و طوسی در بازار موجود میباشد و نوع رنگ آن را با توجه به رنگ نهایی آن انتخاب کنید بعد از انجام ضد زنگ باید گوشه های چارچوب ها را با بتونه سنگی یا بتونه روغنی پر کرده و لکه گیری کنید همچنین روی هر لولا سه عدد سوراخ تعبیه شده است که میتوانید آنها را نیز با بتونه پرکنید.

سپس روی بتونه ها و البته تمام چارچوب را دوباره سمباده بزنید بعد از سمباده رنگ آستر را اجرا کنید اگر گوشه ها بازهم نیاز به بتونه داشت انجام داده و بعد از یک سمباده نرم رنگ های نهایی را اجرا کنید.

قابل توجه تمام همشهریانی عزیزی که در منطقه شهرک غرب هستند اگر قصد انجام نقاشی ساختمان خود را دارید میتوانید با ما تماس بگیرید.

تاریخ انتشار: 16:00 - 1398/02/27

نظرات بینندگان