نقاشی ساختمان در میدان انقلاب

در این نوشته قصد دارم اصول یک لکه گیری صحیح را در نقاشی ساختمان برای شما عزیزان توضیح بدهم امیدوارم که بتوانید استفاده لازم را از این متن ببرید.

لکه گیری در نقاشی ساختمان بعد از اعمال آستر بر روی بتونه انجام میگیرد. برای یک لکه گیری اصولی ابتدا تمام سطح را چک کنید که اگر ترکی بر روی دیوارها وجود دارد آن را شکاف دهید دقت کنید هر اندازه شکاف بیشتری دهید احتمال ترک خوردن مجدد کمتر است.

سپس تمام ترک های باز شده به علاوه لکه های عمیق و گود را با گچ یا با پودر بتونه کناف پرکنید چرا که روی سطح بتونه با حجم بالا خود ترک خواهد برد بنابراین نمیتوان ترک ها و لکه های بزرگ را با بتونه گرفت. بعد از گچ گیری لکه حالا نوبت به لکه گیری با بتونه میرسد لازم به ذکر است برای یک لکه گیری درست حسابی باید نور کافی به سطوح تابیده شود تا لکه ها جا نماند.

اگر در قسمتی از سطح موج وجود داشت میتوانید با خوابانده حجم بیشتری از بتونه اقدام به موج گیری کنید. برای ساختن یک بتونه استاندارد برای لکه گیری به هیچ عنوان از روغن بتونه استفاده نکنید چرا که روغن باعث میشود سطح لکا ها خوب پوشانده نشود بعد از لکه گیری با اعمال یک دست کامل رنگ احتمال اینکه خط و خش ریز روی سطح وجود داشته باشد زیاد است بنابر این یک خش گیری هم بعد لکه گیری بهتر است انجام شود و بعد از آن دو دست رنگ کامل انجام شود.

گروه طراحان نوین آریا آماده ارائه خدمات نقاشی ساختمان به متقاضیان عزیز در منظقه میدان انقلاب میباشد. جهت اطلاع از قیمتها لطفا با ما تماس بگیرید.

تاریخ انتشار: 01:40 - 1398/02/21

نظرات بینندگان