نقاشی ساختمان مدرسه پذیرفته میشود

نقاشی ساختمان مدرسه پذیرفته میشود

یکی از مهمترین فضاهای عمومی و شاید حساس ترین آنها مدارس هستند و با شروع سال تحصیلی تمیزی مدارس یکی از مهمترین وظایف مسئولین مدارس است.

هر مدرسه و دانشگاه و همه مکانهای آموزشی به علت رفت و آمد زیاد و شلوغی آنها باید حداقل هر سال نقاشی و رنگ آمیزی شوند.

استفاده از رنگهای سبز چه کمرنگ و چه پررنگ همچنین استفاده از رنگهای آبی برای دیوارها و رنگهای روشن برای سقفها میتواند فضای آرامی برای دانش آموزان مهیا کند. در مدارس به علت تردد زیاد و احتمال کثیفی زود به زود دیوارها بهتر است حتما از رنگهای روغنی استفاده شود چون هم قابل شستشو هستند و هم از لحاظ آسیبی محکمتر و با دوام تر از سایر رنگها هستند.

همچنین هرچه بتوانیم رنگ دیوارها را براق تر بزنیم نتیجه بهتری دارد چون رنگ براق محکمتر است همچنین به علت براقیت و صافی زیاد شستشوی آن کاملا راحت است. اسفاده از رنگهای خشن مثل قرمز و صورتی و... میتواند تاثیرات منفی در روحیه دانش آموزان داشته باشد بنابراین نباید از این رنگها به هیچ عنوان مخصوصا در کلاسهای درس استفاده کرد.

اگر دیوارهای حیاط مدرسه سیمان و یا از مشتقات سیمان است میتوان با رنگ آمیزی آنها فضای بیرونی مدرسه را نیز دلباز و زیبا تر کنیم همچنین رنگ آمیزی میتواند سطوح را از حشرات و مورچه ها و.... پاکسازی کند.

یکی دیگر از فضاهای مورد استفاده در مدارس دستشوییها هستند که علاوه بر رنگ آمیزی سطوح گچی و سیمانی آنها باید حتما برای کف و حداقل یک متر از دیوارهای آنها از پوششهایی مانند سنگ و سرامیک استفاده شود. یادمان باشد تمام تلاش خود را باید برای زیبایی مدارس و دانشگاهها به کار گیریم چون این زیباییها همچنین استفاده از رنگهای آرام و گرم میتواند تاثیر مستقیمی بر یادگیری فرزندانمان داشته باشد.

همکاری در زمینه نقاشی ساختمان مدارس

به اطلاع میرساند شرکت طراحان نوین آریا با سالها تجربه در زمینه نقاشی ساختمان و انجام پروژه های متعدد در تهران و کرج آمادگی دارد تا در زمینه نقاشی ساختمان مدارس با شما عزیزان همکاری نماید.

جهت اطلاع از قیمتها و ثبت سفارش لطفا با ما تماس حاصل فرمایید.

تاریخ انتشار: 08:00 - 1397/05/05

نظرات بینندگان

 
رضایی
14:36 - 1397/06/17
1
0
سلام وقت بخیر ... نقاشی داخلی مدرسه روغنی و پلاستیک و رنگ در و چهارچوب ها را محبت کنید ارایه قیمت بفرمائید ...