نکاتی در مورد رنگ آمیزی مدارس

نکاتی در مورد رنگ آمیزی مدارس

در نقاشی ساختمان فاکتور های زیادی وجود دارد که قبل از انجام نقاشی ساختمان باید مورد بررسی قرار بگیرد. یکی از این فاکتورها کاربری مکان مورد نظر خواهد بود. برای نقاشی ساختمان مدارس نکاتی وجود دارند که حتما باید مورد توجه کافی قرار بگیرند.

مدارس مکان هایی پر تردد و رفت و آمد هستند بنابراین بهترین رنگ ها برای این ساختمان ها رنگ های آکرولیک و روغنی هستند و دلیل این موضوع هم چیزی نیست جز قابل شستشو بودن این رنگ ها، البته برای رنگ آمیزی سقف مدارس نیازی به اجرا با رنگ روغنی نیست و میتوان از رنگ های پلاستیک نیز استفاده کنید.

لازم به ذکر است برای فضاهای بیرونی ساختمان مدرسه مثل نماها، حیاط پویا و دیگر مکان های در معرض نور آفتاب و بارش باران باید از رنگ ها و عایق ها استفاده شود. به عنوان مثال برای حیاط پویا و ترسیم وسایل بهترین گزینه رنگ های ترافیکی میباشند.

برای رنگ آمیزی دیوارهای حیاط مدرسه باید تا جایی که امکان دارد از رنگ های زبر و سیمان استفاده نکیم چرا که رنگ هایی مانند کنیتکس و سیمان های دانه درشت میتواند هنگام بازی به دانش آموزان آسیب وارد کند. فراموش نکنیم بهترین و مناسب ترین زمان برای نقاشی ساختمان مدارس هنگام تعطیلات و فصل تابستان میباشد و به هیچ عنوان در زمان فعالیت مدارس اقدام به نقاشی این مکان ها نکنید.

گروه نقاشی ساختمان طراحان نوین آریا با چندین سال تجربه در این زمینه و انجام نقاشی ساختمان مدارس زیاد در سطح تهران آماده ارائه نقاشی ساختمان مدارس و اجرای حیاط پویا در سراسر تهران و کرج میباشد. برای انجام نقاشی ساختمان مدارس و یا حتی مشاوره با کارشناسان ما در این زمینه میتوانید از طریق تلگرام ، واتس آپ و یا تماس تلفنی با ما در ارتباط باشید.

تاریخ انتشار: 08:00 - 1398/04/23

نظرات بینندگان