ویژگی های یک نقاش ساختمان حرفه ای

ویژگی های یک نقاش ساختمان حرفه ای

یک نقاس ساختمانی خوب نقاشی است که خلاقیت داشته باشد، همچنین یک نقاش خوب باید سلیقه خوبی داشته باشد.

رنگ آمیزی معمولی ساختمان از عهده هر نقاش ساختمانی بر می آید اما نقاش ماهر کسی است که بتواند با خلاقیت و سلیقه خود طرحهای زیبایی به کار خود داده و باعث زیبایی چندین برابر محیط شود.

مثلا رنگ آمیزی متفاوت گچبری ها رنگ و یا طرح متفاوت دیوار پشت تلوزیون یا استفاده از سایر پوششهای دیوار (سنگ آنتیک؛ بلکا؛ پتینه و...)

برای قسمتهایی از ساختمان به عنوان مثال ما میتوانیم دیوار پشت تلوزیون را با رنگی متفاوت از تمام دیوارها رنگ آمیزی کنیم که این میتواند جلوه بسیار زیبایی به محل زندگی ما ببخشد یا میتوانیم یکی از دیوارهای پذیرایی را سنگ آنتیک کار کرده که خود زیبایی منحصر به فردی دارد.

اینها همه برمیگردد به سلیقه نقاش ساختمان یک نقاش خوب باید رنگها را خوب بشناسد مثلا بداند که چه رنگهایی اگر در کنار هم قرار بگیرند زیباتر میشود یا چه رنگی را بزنیم که محیط بزرگتر یا کوچکتر نشان داده شود.

یک رنگکار خوب رنگکاری است که ترکیب رنگها را به خوبی بلد باشد و هر رنگی را از او خواستند به خوبی ترکیب نماید و بداند هر فضایی نسبت به نورگیری کوچکی و یا بزرگی محیط و ... چه رنگی نیاز دارد. همچنین باید تشخیص این را داشته باشد که چه محیطی رنگ مات و چه محیطی براق نیاز دارد اینها از ویژگیهای یک نقاش ماهر و حرفه ای ساختمان است.

تاریخ انتشار: 08:30 - 1397/04/06

نظرات بینندگان