نقاشی ساختمان

انجام زیرسازی و رنگ پلاستیک

رنگ پلاستیک یکی از انواع رنگها میباشد که برای رنگ آمیزی ساختمان مورد استفاده قرار میگیرد. رنگ پلاستیک به خاطر مات بودن جلوه زیبایی به سطوح داده و بسیار شکیل و زیبا میباشد، البته رنگ پلاستیک از لحاظ مصرف محدودیت دارد و دلیل این موضوع غیر قابل شستشو بودن و ضد آب نبودن این رنگ است.

بنابراین موارد مصرف این رنگ فقط در محیط ها و فضاهایی میباشد که در معرض آب نباشند همچنین از این رنگ برای رنگ آمیزی آهن آلات نیز نمیتوان استفاده نمود. بیشترین استفاده از رنگ پلاستیک رنگ آمیزی سقف های ساختمان میباشد.

البته در مواردی به خاطر سرعت اجرا و بدون بو بودن این رنگ و به قول معروف در مواقع اورژانسی میتوان برای دیوارها نیز از رنگ پلاستیک استفاده کرد.

برای رنگ آمیزی یک ساختمان تازه ساز با رنگ پلاستیک ابتدا تمام سطوح دیوار و سقف را لیسه کشی کرده تا از اضافات گچ و دیگر موارد پاکسازی شود سپس روغن الیف یا همان روغن زیر کار را اجرا کرده و بعد از آن ماستیک بتونه لازم به ذکر است در موارد زیادی نقاش روی گچ را روغن نزده همچنین عملیات ماستیک با بتونه روغنی را انجام نمیدهند که از نظر بنده اصلا اصولی و قابل قبول نمیباشد.

بعد از اجرای بتونه سمباده آستر اولیه سپس لکه گیری و نهایتا دو یا سه دست رنگ گروه طراحان نوین آریا توانسته با تجربه بالا پروژه های فراوانی را در سراسر تهران و کرج اجرا نماید اگر قصد رنگ آمیزی منازل یا محل کارتان را دارید میتوانید با ما تماس بگیرید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *