نقاشی ساختمان

سریع ترین رنگ از لحاظ اجرا در نقاشی ساختمان

بدون شک یکی از نگرانی های شما در انجام نقاشی ساختمان خود موضوع زمان و کمبود وقت میباشد. همه ما از زیبایی و نقاشی ساختمان خود لذت میبریم اما همیشه شاید وقت مورد نظر را برای این کار نداشته باشیم.

بعضی از رنگ های ساختمانی مانند رنگ های پلاستیکی و آکرولیکی از لحاظ سرعت اجرا در رتبه نخست نسبت به سایر رنگ ها قرار دارند. رنگ های پلاستیکی را حتی میتوان وقتی در منزل خود ساکن هستید اجرا کنید چرا که این رنگ ها مثل رنگ های روغنی نیستند و هیچ بو و آلودگی شیمیایی نخواهند داشت.

لازم به ذکر است رنگ های پلاستیکی قابل شستشو نیستند و اگر میخواهید همراه با سرعت بالای اجرا از یک رنگ ضد آب نیز استفاده کنید میتوانید از رنگ های آکرولیکی استفاده کنید این رنگ ها علاوه بر سرعت بالای اجرا بدون بو بود و هم قابلیت شستشو را دارند.

نحوه انجام رنگ های آکرولیک تقریبا شبیه به رنگ های پلاستیکی میباشد و شما مراحل زیرسازی این رنگ را مانند رنگ های پلاستیکی انجام داده و نهایتا رنگ آکرولیک را اجرا میکنید. توجه داشته باشید به هیچ عنوان رنگ های پلاستیکی را با رنگ های آکرولیکی مخلوط نکنید.

در پروژه های اجرائی با رنگ پلاستیک توجه داشته باشید برای رنگ آمیزی آهن آلات از رنگ های پلاستیک و آکرولیک استفاده نکنید چرا که حلال این رنگ ها آب است و این موضوع باعث رسوب و زنگ زدی آهن آلات خواهد شد و برای رنگ آمیزی چارچوب و پنجره ها حتما از رنگ های روغنی استفاده کنید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *