نقاشی ساختمان

نقاشی داخل ساختمان و نما

بعد از اتمام تمام کارهای ساختمان تازه ساز از سفت کاری گرفته تا جوشکاری و سنگ کاری گچ کاری و… به مرحله نازک کاری و نقاشی ساختمان میرسیم.

البته بعضی از سازندگان ساختمانهایی را که ساخته اند بعد از اتمام گچ کاری بدون نقاشی کردن به مالکان آنها تحویل میدهند ولی در بیشتر پروژه ها عملیات نقاشی ساختمان انجام میشود.

شاید تمام مصالحی که در یک ساختمان به کار گرفته شده از سیمان گرفته تا ماسه و گچ و آجر و … به دید هیچکس نیاید و این نقاشی ساختمان است که باعث میشود ساختمان شما همچون نگینی در میان دیگر ساختمانهای اطراف شما بدرخشد.

نقاشی داخل ساختمان و نما

با رنگ آمیزی نمای بیرونی ساختمان پنجره ها درهای ورودی و پارکینگ و دیوارهای سیمانی بر زیبایی ساختمان خود بیافزاییم.

برای نقاشی ساختمان یک سری نکات کلیدی و مهم وجود دارد که حتما باید به کارگرفته شده و رعایت شود، به عنوان مثال تمام آهن آلاتی که در معرض نور آفتاب بارش باران گرد و غبار و… قرار دارند باید لایه های بیشتری رنگ خورده البته نباید فراموش کنیم تمامی قطعات آهنی مثل دربها پنجره ها و چارچوبها که در فضای باز و در معرض بارش باران و آب قرار دارند باید حتما ضد زنگ خورده تا از پوسیدگی و زنگ زدگی آنها در مقابل آب جلو گیری شود.

با انتخاب رنگی مناسب برای پنجره ها و دربهای ورودی و پارکینگ و همخوانی آن با نمای بیرونی زیبایی ساختمان چند برابر خواهد شد از دیگر نکات کلیدی این است که هیچوقت کیفیت را فدای ارزانی نکنیم و با استفاده از رنگها و مصالح درجه یک باعث شویم سطوح چه گچ و چه آهن طول عمر بیشتری داشته باشند.

استفاده از مصالح ارزان شاید از لحاظ اقتصادی در زمان حال به صرفه تر باشد اما طولی نمیکشد که تمام ساختمان دوباره نیاز به مرمت و رنگ آمیزی خواهد داشت با سپردن کار نقاشی ساختمان خود به گروه بزرگ طراحان نوین آریا این اطمینان را به شما میدهیم که فقط از رنگهای درجه یک در حضور خودتان استفاده شود.

گروه طراحان نوین آریا متشکل از چندین اکیپ کهنه کار و کاربلد است که میتوانند پروژه های شما را به نحو احسنت به پایان برسانند. تعهد و مسئولیت پذیری در کار یکی از بارزترین خصوصیات گروه ما میباشد. این میسر نشده است مگر با سالها تجربه و انجام پروژه های فراوان در سراسر نقاط تهران و رضایت کامل مشتریان عزیز ما.

اگر تصمیم به نقاشی ساختمان خود دارید با تماس با ما میتوانید خیالی آسوده بابت انجام کار خود داشته باشید. اگر وسایل زندگیتان داخل ساختمان است اصلا نگران نباشید اکیپ طراحان نوین آریا با کاور کردن وسایل و پوشاندن آنها از رنگی شدن آنها جلوگیری میکنند و کار شما را در اسرع وقت به پایان میرسانند.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *