نقاشی ساختمان

نقاشی ساختمانهای بازسازی شده و قدیمی

با وجود شرایط موجود و هزینه های بسیار بالا و همچنین سخت گیریهای بسیار زیاد برای ساخت و ساز اکثر مردم به بازسازی منازل مسکونی قدیمی روی آورده اند. بعد از اتمام بازسازی این منازل یکی از واجب ترین و لازم ترین کارها انجام نقاشی ساختمان این پروژه ها میباشد.

در اینجا مراحل نقاشی ساختمان یک منزل مسکونی دو طبقه واقع در خیابان فرجام را برای شما بازدید کننده محترم توضیح میدهیم امیدواریم که مورد توجه شما قرار بگیرد.

نقاشی ساختمانهای قدیمی

پروژه مذکور یک ساختمان بسیار قدیمی و با معماری قدیمی بود و بازسازی این پروژه به عهده آقای مهندس قلیزاده واگذار شده بود چون فعالیت اصلی ما نقاشی ساختمان میباشد مراحل مختلف انجام نقاشی این پروژه را توضیح میدهیم.

اکثر دیوارهای داخلی این پروژه تخریب و دیوارهای جدید ساخته شده بود البته بعضی از دیوارهای قدیمی نیز هنوز به همان شکل و جود داشت بنابراین گروه نقاشی ساختمان طراحان نوین آریا برای زیرسازی این پروژه تمام دیوارها را به طور کامل روغن زیرکار زده و بتونه روغنی ماستیک را انجام داد.

همچنین سقف ها نیز به خاطر جابجایی دیوارها قسمتی گچ تازه و قسمتی نیز قدیمی بود و ما همه سقفها را نیز با بتونه روغنی ماستیک کرده و عملیات اجرای رنگ را انجام دادیم.

انجام نقاشی ساختمان در پروژه های بازسازی بسیار وقت گیر تر و تقریبا سخت تر نسبت به ساختمانهای نوساز میباشد. در این پروژه با اجرای طرحهای زیبای نوین و انجام طرحهای کاغذ دیواری با غلتک و همچنین استفاده از شابلونها توانستیم این پروژه بازسازی را به شکلی فوق العاده لوکس و زیبا به اتمام رسانده و تکمیل نمائیم. در انجام نقاشی ساختمانهای بازسازی شده فرد نقاش باید دقت بالایی به خرج داده تا بتواند کار زیبایی به انجام رسانده و از هنر خود لذت ببرد.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *