نقاشی ساختمان

نقاشی ساختمان در جنوب تهران

وقتی اسم نقاشی ساختمان در جنوب تهران به گوشمان میرسد ناخودآگاه یاد آن خانه های قدیمی تهران برایمان زنده میشود که اکثرا با یک رنگ براق رنگ آمیزی میشدند، با چهار چوب های واقعا چوبی و بافتی قدیمی.

البته این فقط یاد آن ساختمان هاست که زنده میشود چون تقریبا دیگر خبری از آن ساختمان های قدیمی وجود ندارد و در اکثر خیابان های پائین شهر نیز مجتمع های مسکونی به چشم میخورد که از تجمیع آن ساختمان های قدیمی بوجود آمده اند.

نقاشی ساختمان در تهران با توجه به فرهنگ زیبایی زیستی مردم ایران منحصر به یک منطقه نیست و نقاشی ساختمان در تمام مناطق تهران انجام میشود . البته در میان ساختمان های نوساز و آپارتمان ها و مجتمع های مسکونی هنوز هم خانه های قدیمی با بافت و ساخت قدیمی و جود دارند.

نقاشی اینچنین ساختمان هایی تقریبا وقت گیرتر و سخت تر نسبت به ساختمان های نوساز کنونی است چرا که با توجه به سالخوردگی این ساختمان ها تقریبا تمام دیوارها و حتی در و چارچوب ها پوسیده شده و نیاز به مرمت خواهند داشت. البته در بعضی از پروژه ها به دلیل پوکی شدید گچکاریهای داخلی میتوان یک رویه گچ جدید کار کرد و سپس اقدام به نقاشی ساختمان نمود چرا که این دیوارها دیگر جوابگوی رنگ آمیزی نخواهند بود.

انجام نقاشی ساختمان در جنوب تهران

به اطلاع میرساند گروه طراحان نوین آریا با سالها تجربه در زمینه نقاشی ساختمان آماده همکاری در زمینه نقاشی ساختمان در مناطق جنوب شهر تهران میباشد. درصورتیکه برای نقاشی ساختمان خود به یک نقاش حرفه ای نیاز دارید لطفا با ما تماس حاصل فرمایید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *