نقاشی ساختمان

نقاشی ساختمان در شهرک اکباتان

شهرک اکباتان یکی از قدیمی ترین و بزرگترین شهرک های تهران و حتی خاور میانه به حساب می آید. این شهرک در ابتدا مخصوص کارکنان دولت بود. همه ساختمان های این شهرک تقریبا بتنی هستند. ساختمانهای شهرک اکباتان بسیار محکم و به قولی حتی زلزله ۹ ریشتری هم نمیتواند این ساختمان ها را از پای در بیاورد.

در داخل بعضی از این مجتمع ها ساختمان های بسیار لوکس و دوبلکس نیز وجود دارد. جنس دیوارهای این ساختمان ها از بتن است که روی بتن گچکاری صورت گرفته است و این امر باعث استحکام فوق العاده دیوارها و سطوح این ساختمان ها شده است.

نقاشی ساختمان یکی از ضروریات زندگی میباشد چرا که زیبایی خانه و محل کار شما و استفاده از رنگ های مختلف میتواند تاثیر مستقیم روانی داشته و به قول معروف حال شما را خوب کند. در ساختمان ها با ساخت قدیمی تر میتوان با یک تغییر دکور ارزان و با صرفه روشنایی و زیبایی را به خانه و خانواده خود هدیه کنید . به عنوان مثال در خانه های سه خوابه میتوان با اضافه کردن یکی از اطاق ها به پذیرایی محیط دلباز تر را پدید آورده و لذت بیشتر ببرید یا اینکه آشپزخانه قدیمی خود را به طرح ها و کابینت های مدرن امروزی تزئین کرده و خانه خود را لوکس و زیبا کنید.

نقاشی ساختمان در شهرک اکباتان

اگر قصد نقاشی ساختمان خود را در شهرک اکباتان دارید میتوانید با ما تماس بگیرید و خیالی آسوده بابت انجام نقاشی ساختمان خود داشته باشید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *