نقاشی ساختمان

نقاشی ساختمان ویلایی در خیابان فرشته

خیابان فرشته (خیابان مرتضی فیاضی) یکی از خیابان های شهر تهران میباشد که از خیابان ولی عصر بالاتر از پارک وی شروع شده و تا پل روی ادامه دارد. در خیابان فرشته علاوه بر برجهای مرتفع چندین طبقه هنوز هم خانه های ویلایی و لوکس به چشم میخورد.

هرچند که در سالهای اخیر با افزایش ساخت و سازها دیگر کمتر از این خانه را در سایر نقاط تهران میبینیم ویلاها در خیابان فرشته اغلب با زیر بنای زیاد و در دو یا سه طبقه احداث شده اند که اکثرا دوبلکس میباشند.

گروه نقاشی ساختمان طراحان نوین آریا توانسته با پیشینه درخشان پروژه های زیادی را در این خیابان به انجام برساند. در اینجا میخواهیم شما را در جریان انجام یکی از این پروژه ها قرار داده و برای شما توضیح دهیم این ساختمان ویلایی در خیابان آقا بزرگی واقع در خیابان فرشته قرار دارد ساختمان مذکور دارای نمای آجری بوده و کل نمای این ساختمان از آردوازها گرفته تا نرده های جلو پنجره و دربهای آکاردئونی و دربهای ورودی ساختمان با رنگ مشکی درجه یک رنگ آمیزی شد.

در طبقه اول این ساختمان پذیرایی و یک سرویس بهداشتی و همچنین یک آشپزخانه بزرگ قرار داشت که این قسمتها بعد از زیر سازی کامل با رنگ فیلی رنگ آمیزی شد طبقه بالا نیز که متشکل از سه اتاق خواب و یک سرویس بهداشتی بود با رنگ فیلی برای دیوارها و رنگ سفید برای سقفها رنگ آمیزی شد.

لازم به ذکر است همه چهار چوب ها و نرده های راه پله و قرنیز ها با رنگ سفید یکدست رنگ آمیزی شدند. وقتی رنگ سفید و فیلی یا طوسی در کنار هم قرار میگیرند به شکل باور نکردنی زیبا و چشم نواز میباشند. در نهایت این پروژه با رضایت کامل کارفرما جناب آقای دکتر عقیلی تحویل ایشان داده شد.

پروژه های زیادی در منطقه الهیه توسط گروه نقاشی ساختمان طراحان نوین آریا به انجام رسیده است، برای نقاشی ساختمان ویلا و ساختمان خود به ما اعتماد کنید. گروه نقاشی ساختمان طراحان نوین آریا در خدمت شما همشهریان عزیز میباشد.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *