نقاشی ساختمان

نکاتی در رابطه با نقاشی آشپزخانه

یکی از مهم ترین و شاید اصلی ترین قسمتهای خانه در نقاشی ساختمان که به نوعی گرمی کانون خانواده به آن بستگی دارد آشپزخانه است.

نکاتی در رابطه با نقاشی آشپزخانه

آشپزخانه ها با تغییر زمان شکل عوض کرده تا به شکل کنونی در آمده اند، در واقع در هر زمانی از یک مدل خاص برای آشپزخانه ها استفاده میشود. آشپزخانه جایی است که کد بانوی خانه بیشتر وقت خود را در آن میگزراند و به خاطر همین شکل و دکور و رنگ آن بسیار مهم است.

امروزه در اکثر ساختمانهای جدید سقف آشپز خانه با سقف پذیرایی تقریبا یکی شده اند و دیگر از آرک ها و ابزارهای جدا کننده سقفها خبری نیست به خاطر همین در این ساختمانها رنگ سقف آشپزخانه هم مثل پذیرایی پلاستیک میزنند که از نظر ما اصلا مورد تائید نیست. سقف آشپزخانه باید حتما با رنگ روغنی رنگ آمیزی شود زیرا به خاطر پخت و پز در آشپزخانه سقف آن هرچند روز یکبار چربی و دوده گرفته و نیاز به تمییز کردن دارد.

به خاطر همین باید روغنی زده شود امروزه اکثر مردم از رنگهای تیره تر برای سقف آشپزخانه استفاده میکنند چون چربی و کثیفی در آن به نوعی محو میشود. البته در بعضی مواقع نیز رنگ سقف را با دکور آشپزخانه و رنگ کابینتها و دیگر وسایل نیز تطبیق داده و رنگ میکنند.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *