نقاشی ساختمان

نقاشی ساختمان در پونک و جنت آباد

نقاشی ساختمان یکی از ضروریات زندگی میباشد شاید نقاشی ساختمان در نظر بعضی انسانها واجب به نظر نیاید ولی اگر همان انسانها را در دو محیط متفاوت یک محیط زیبا و نقاشی شده و دیگری کثیف و دود آلود قرار دهیم ناخودآگاه از محیط کثیف ابراز نا خوشنودی میکنند و به سمت محیط زیبا و نقاشی شده کشیده میشوند.

یکی از مناطق در تهران که از لحاظ انجام پروژه های نقاشی ساختمان گروه طراحان نوین آریا دارای ترافیک بالایی بوده و میباشد منطقه پونک و جنت آباد است، ما توانسته ایم طی چند سال گذشته پروژه های بسیار زیادی را در این مناطق به اجرا برسانیم.

از جمله پروژه هایی در خیابان فکوری، شهرک نفت، میدان پونک، بلوار عدل، سیمون بولیوار، سردار جنگل، بلوار لاله، بلوار شاهین و جنت آباد و…

انجام پروژه نقاشی ساختمان در پونک

منطقه پونک و جنت آباد هم دارای بافتهای قدیمی و همچنین برجهای بلند و ساختمانهای تازه ساز میباشد. یکی از پروژه هایی که در این منطقه به گروه طراحان نوین آریا واگذار شد یک ساختمان مسکونی قدیمی واقع در منطقه باغ فیض بود.

بافت این واحد مسکونی کاملا قدیمی و به سبک ساختمانهای چند دهه پیش ساخته شده بود که ما توانستیم با یک طراحی زیبا و در نهایت نقاشی مدرن این پروژه را به اتمام برسانیم. از مهمترین تغیرات در این ساختمان جمع کردن شومینه و طراحی آشپزخانه به سبک نوین امروزی بود. همچنین تمام دربها و درب ورودی تعویض شد.

امروزه با روی کار آمدن دربهای ضد سرقت دیگر جایی برای دربهای دولنگه و قدیمی وجود ندارد، این واحد مسکونی با رضایت صد درصدی تحویل کارفرمای محترم داده شد.

از دیگر پروژه ها یک باب مغازه واقع در شهرک هما بود که با رنگهای متفاوت آبی و سبز با رنگ آکرولیک رنگ آمیزی و تحویل کارفرما داده شد. تعداد پروژه های انجام شدا توسط گروه طراحان نوین آریا در این منطقه بسیار زیاد است و جای توضیح همه آنها در این مقاله نمیشود گروه طراحان نوین آریا با چندین اکیپ کار بلد بلافاصله بعد از تماس شما در مکان حاضر شده و میتوانند شما را در ارائه یک طرح و اجرای یک نقاشی ساختمان زیبا راهنمائی کنند.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *